Estimated reading time: 36 minute(s)

STUDIO GRAFICZNE

GRAFIKA REKLAMOWA | IDENTYFIKACJA WIZUALNA | DTP

4WebZones – studio graficzne

Agencja reklamowa, studio graficzne, agencja kreatywna – tak zwał tak zwał. Tak naprawdę po prostu bardzo chcieliśmy wypisać te wszystki frazy dla lepszego pozycjonowania naszej witryny, ale teraz nie o tym (ofertę na tak błyskotliwe pozycjonowanie znajdziesz klikając w to zdanie). Wykonamy każdy projekt; naprawdę! Logo, plakat, wizytówki, strony WWW, grafiki do social mediów, katalogi, rollupy, koszulki, kubki, smycze, tablice, kalendarze, pocztówki, fiszki, książki, ulotki, naklejki. Słowem – co tylko Twoja dusza sobie wymyśli. Jeśli Twojego pomysłu nie ma poniżej – przyślij nam go do indywidualnej wyceny.

Na tej stronie znajdziesz nasze możliwości, wybrane projekty, które zrealizowaliśmy i ceny poszczególnych usług. Przed zapoznaniem się z resztą strony musisz jednak poznać bardzo ważną zasadę, którą wyznajemy. Przyznajemy się bez bicia, że to nie my ją wymyśliliśmy, ale za to podpisujemy się pod nią obiema rękami i nogami.

OFERUJEMY 3 RODZAJE USŁUG

DOBRZE | TANIO | SZYBKO

MOŻESZ WYBRAĆ DWIE Z NICH

DOBRZE    i    TANIO    nie będzie    SZYBKO

SZYBKO    i    DOBRZE    nie będzie    TANIO

TANIO    i    SZYBKO    nie będzie    DOBRZE

Logo

Logo to podstawa identyfikacja wizualnej Twojej marki. Jako agencja kreatywna mamy ponad 6 lat doświadczenia w tworzeniu różnego rodzaju logotypów. Nie ma dla nas znaczenia, czy twoje logo ma być minimalistyczne, abstrakcyjne, tekstowe czy rozbudowane – damy sobie radę ze wszystkim. Do logotypu możemy opracować rónież profesjonalną księgę znaku.

Dobre logo to podstawa działań marketingowych. To właśnie ono najczęsciej zostanie zapamiętane przez twoich klientów. Dobre studio graficzne stworzy logo w oparciu o głębokie zrozumienie produktu, dobrą rozmowę z klientem i doskonałe wyczucie estetyki, stylu i przede wszystkim rynku. Właśnie w taki sposób działamy, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt na najwyższym możliwym poziomie.

Plakat

Plakaty to jedna z najpopularniejszych metod prezentacji różnego rodzaju wydarzeń, projektów czy informacji. Najważniejszymi elementami w tym przypadku są : rozmieszczenie treści, przyjazna prezentacja informacji, odpowiedni uklad kolorystyczny oraz wyróżnienie najważniejszych elementów.

To własnie z powodu tych najważniejszych dla plakatu elementów tak ważny jest wybor odpowiedniej firmy do stworzenia takiego projektu. Dobra agencja kreatywna to taka, w której projekt będzie zawierał nietylko doskonałe umiejętności graficzne, ale również rozległą wiedzę marketingową.

Wizytówki

JJak nas widzą tak nas piszą. Ta zasada, czy tego chcemy czy nie, bardzo mocno funkcjonuje w naszym świecie i nie omija ona również wizytówek. To właśnie one twoszą nasz profesjonalny wizerunek i dbają o nasz początkowy PR.

Przy projekcie wizytówek na pewno podpowiemy Ci styl ich drukowania oraz odpowiednio przygotujemy je do druku. Dbamy o to, żeby wizytówka była odzwierciedleniem wizji oraz misji Twojej firmy, a po wręczeniu nie trafiała od razu do kosza na śmieci.

Strona WWW

Jeśli potrzebujesz indywidualnego projektu graficznego Twojej strony internetowej to doskonale trafiłeś. Jako studio graficzne i jednocześnie agencja marketingowa doskonale znamy się na ich tworzeniu. Chętnie wykonamy dla Ciebie layout twojej witryny. W końcu to ona jest dziś twoim najpotężniejszym narzędziem w sieci i musi doskonale prezentować się pod niemal każdym względem.

Każdy projekt będzie doskonały pod każdym względem – gwarantujemy! Jeśli interesuje Cię również całościowe wykonanie takiej strony wraz z jej odpowiednim kodowaniem itp. to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą content marketingu.

Social media

Obrazek profilowy, zdjęcie w tle, szablon do postów na Facebooka, Instagrama, LinkedIna, banery reklamowe, prezentacje produktu, ogłoszenia i wszystko inne co przychodzi Ci do głowy, a masz zamiar umieścić to w Social Mediach. Musisz wiedzieć bowiem, że w różnym medium obowiązują różne zasady. Grafika reklamowa musi mieć odpowiednią wielkość, zawartość tekstu oraz nie może zawierać konkretnych treści, obrazków itp.

Jako profesjonalne studio graficzne znamy wszystkie niuanse panujące na dowolnym wybranym przez ciebie portalu społecznościowym. Jeśli chcesz, możesz nam również zostawić pełną obsługę swoich kont w social mediach. Jeśli interesuje Cię nasza oferta zajrzyj na naszą ofertę dotyczącą social mediów.

Twoje pomysły

Choćbyśmy chcieli, to nie opiszemy tu wszystkiego, bo jest w naszej ofercie graficznej, bo ta strona miała by pewnie kilometry, a już teraz i tak nikt nie dotrwa do tego momentu.

Jeśli więc masz coś niestandardowego, co nie zmieściło się w naszych opisach to napisz do nas. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, a ostateczna cena zależy od poziomu skomplikowania wyzwania, które nam rzucisz.

null
Logo
OD 400 ZŁ
Napisz do nas
null
Plakat
OD 200 ZŁ
Napisz do nas
null
Wizytówki
OD 300 ZŁ
Napisz do nas
null
Strona WWW
OD 800 ZŁ
Napisz do nas
null
Social media
OD 50 ZŁ
Napisz do nas
null
Katalogi
OD 500 ZŁ
Napisz do nas
null
Rollupy
OD 400 ZŁ
Napisz do nas
null
Twój pomysł
OD 100 ZŁ
Napisz do nas
[mkdf_image_gallery type=”masonry” enable_image_shadow=”no” number_of_columns=”three” space_between_columns=”no” images=”1257,1258,1259,1260,1261,1262″ image_size=”full”]
[mkdf_counter type=”mkdf-zero-counter” title_tag=”h2″ digit=”6″ digit_font_size=”70″ title=”LAT NA RYNKU” custom_class=”test” digit_color=”#ff5990″ title_color=”#ffffff”]
[mkdf_counter type=”mkdf-zero-counter” title_tag=”h2″ digit=”50″ digit_font_size=”70″ title=”ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW” custom_class=”test” digit_color=”#ff5990″ title_color=”#ffffff”]
[mkdf_counter type=”mkdf-zero-counter” title_tag=”h2″ digit=”20000″ digit_font_size=”70″ title=”ŚREDNI WZROST ZASIĘGU” custom_class=”test” digit_color=”#ff5990″ title_color=”#ffffff”]
[mkdf_custom_font title_tag=”” font_weight=”600″ font_style=”” text_transform=”” text_decoration=”” text_align=”center” title=”Zaufali nam” font_family=”Raleway” font_size=”55″ color=”#ffffff”]
[mkdf_image_gallery type=”grid” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”zoom” number_of_columns=”six” space_between_columns=”small” images=”846,775,779,780,929,778,930,847,783,1189,869,901,902,1186,776,782,777,852,853,1185,1187,1188″ image_size=”large”]

Ile wynosi zaliczka?

Nigdy nie pobieramy zaliczek za prace graficzne. Całość płatności odbywa się dopiero po zakończonej pracy nad projektem i pełnej satysfakcji z jego wykonania.

Czy mogę nanieść poprawki?

Generalnie – tak. Poprawki są u nas nielimitowane. Każdy ma jednak swoje granice i musisz pamiętać, że jeżeli po miesiącu pracy po raz 8 zmienisz całkowicie swoją koncepcję to nie będziemy tworzyli wszystkiego od nowa. Szanujmy swój czas oraz siebie wzajemnie.