Estimated reading time: 19 minute(s)

Social media są podstawą w kontakcie z klientami i efektywnej sprzedaży.

Nasz zakres działań: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, SnapChat oraz YouTube. Jako młodzi ludzie, obserwujący ewolucję każdego z nich, jesteśmy w stanie sprawnie się po nich poruszać. Lata doświadczeń i obserwacji pozwalają nam doskonale rozumieć każde z nich.

Mówiąc wprost – jako agencja social media wiemy jak kliknąć, żeby się sprzedawało, konwertowało i działo się tak, jak tego chcemy.

Opiekujemy się profilami i rozwijamy je od zera.

Co robimy?

OBSŁUGUJEMY

Kompleksowa obsługa kont.

Posty, reklamy, kampanie, grafiki, nowe lajki i obserwatorzy!

DOSTARCZAMY TREŚCI

Od wideo, po najprostsze grafiki.

Dostarczamy najwyższej jakości kontent przystosowany do angażowania odbiorców!

ZWIĘKSZAMY ZASIĘG

Tworzymy i rozwijamy!

Profile na Facebooku, Instagramie czy YouTube!

SPRZEDAJEMY

Bo o to przecież nam chodzi!

Pomimo ruchu na stronie sprzedaż nie rośnie? Ludzie nie klikają w posty? Zajmiemy się tym!

Agencja Social Media

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną firmą działającą na rynku od ponad 6 lat. Social Media to naszym zdaniem podstawa funkcjonowania każdego marketingu internetowego. Nasi eksperci od początku do końca zadbają o Twoją satysfakcję.

Wychodzimy z założenia, że każdego klienta trzeba poznać, by następnie opowiedzieć jego historię. Z tego powodu w naszej ofercie próżno szukać okrojonych rozwiązań, które nie wpłyną realnie na wyznaczony przez Ciebie cel. Od lat dbamy o to, żeby każdy klient wychodził od nas w pełni zadowolony, a półśrodki niekoniecznie temu służą. Dzięki nam opowiesz swoją historię, poprawisz swój wizerunek i sprzedasz swój produkt. Nasze działania nastawione są na wyniki.

Zawsze rozliczamy się na podstawie zrozumiałych wskaźników, dzięki czemu w każdym momencie współpracy doskonale wiesz na czym stoisz. Możemy zarządzać wieloma narzędziami na raz i tylko ty decydujesz w jakim zakresie dbamy o twoje interesy w świecie social mediów.

W każdym pakiecie gwarantujemy 100% zaangażowania. Niezależnie od tego czy jesteś mikroprzedsiębiorcą czy dużą korporacją zawsze będziemy chcieli poznać, zrozumieć twój produkt, a kiedy nam na to pozwolisz – gwarantuję Ci, że go pokochamy równie mocno jak Ty!

Jak wygląda współpraca z nami?

STRATEGIA MARKETINGOWA

Przygotujemy kompleksową strategię rozwoju twoich social mediów. Dzięki niej unikniesz błędnych decyzji w zarządzaniu swoimi kontami.

OBSŁUGA KONT

Obsłużymy dowolnie wybrane przez Ciebie konto! Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter lub SnapChat!

DODAWANIE POSTÓW

Zredagujemy i dodamy odpowiednie treści na twoje profile. Opowiemy twoją historię, sprzedamy twój produkt, zbudujemy wizerunek twojej firmy.

GRAFIKI

Do każdego postu przygotujemy autorskie unikalne dla twojego profilu grafiki!

KAMPANIE REKLAMOWE

Stworzymy i przeprowadzimy twoje kampanie reklamowe w wybranych kanałach. Budżet reklamowy określisz samodzielnie w swoim profilu.

AUTORSKIE ARTYKUŁY

Specjalnie dla Ciebie napiszemy autorskie artykuły eksperckie, które opublikujemy na twoich profilach. Zbudujemy zaufanie twoich odbiorców i zadbamy o Twój wizerunek profesjonalisty.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Z każdym miesiącem przedstawimy Ci zupełnie autorskie, indywidualnie stworzone innowacyjne rozwiązania, które pomogą nam osiągnąć obrany cel. Dodatkowo pomożemy Ci je wprowadzić!

AUTORSKIE FILMY

Przygotujemy ciekawe montaże, prezentację Twojego biznesu lub ciekawych rozwiązań, które stosujesz. Reklama wideo to jedna z najpotężniejszych broni!

KONKURSY

To jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie nowych fanów oraz budowanie aktywnej społeczności! Opracujemy i przeprowadzimy dowolny wymyślony razem konkurs!

KONTAKT Z UŻYTKOWNIKAMI

Czyli dodatkowe biuro obsługi klienta. Dzięki temu pozyskasz nowe źródło kontaktu z klientami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w komentarzach i wiadomościach prywatnych.

KONSULTACJE SOCIAL MEDIA

Masz jakieś pytania? Może sam chciałbyś nauczyć się ustawiać reklamy? Chciałbyś poznać bliżej social media? Z nami jest to możliwe!

RAPORTY

Co miesiąc przedstawimy ci raport w oparciu o najlepsze narzędzia analizy danych. Opiszemy nasze działania oraz ich realny wpływ na Twój biznes.