Projektowanie
stron www

Projektowaliśmy dla branż:
Uzupełnij formularz,
a skontaktujemy się z Tobą!

  Projekt, funkcjonalność, sprzedaż.

  Sprawdzone narzędzie Twojego biznesu!
  Case studies

  Zobacz
  najnowsze
  realizacje

  Strony projektowane
  pod Twoje potrzeby

  Responsywny
  design

  Każda projektowana przez nas strona jest przygotowana pod komputery, laptopy i smartfony.

  Unikatowy
  projekt graficzny

  Nie korzystamy z gotowców, każda strona jest indywidualnie projektowana od zera, dokładnie pod Twoje wymagania i potrzeby.

  Dostosujemy
  każdy detal

  Stosujemy technologię web buildera Elementor Pro, przez co strona powstaje szybko, możemy dostosować każdy jej detal, a po realizacji jest responsywna, wydajna i bajecznie prosta w obsłudze nawet dla laika.

  Rozumiemy
  klientów biznesowych

  Strategicznie planujemy każdy element strony i wiemy, jak sprawić, by Twoi klienci weszli w proces zakupowy.
  Nowoczesne strony internetowe
  Podczas realizacji rozmawiasz bezpośrednio z osobą, która tworzy Twoją stronę. Dzięki temu oszczędzasz czas na zbędne maile i unikasz nieporozumień, które mogłyby wynikać z rozbudowanej ścieżki komunikacji.
  Dostosowujemy interfejsy, wygląd, zawartość i funkcje Twojej nowej strony pod opracowaną grupę docelową.
  Każda stworzona przez nas strona jest zaprojektowana z myślą o tym, by rozwijać projekt w przyszłości. Nowa podstrona, landing page czy utworzenie funkcjonalności sklepu internetowego nie będzie problemem nawet po dłuższym czasie.
  Jesteśmy w stanie wykonać systemy i funkcje dodawania i wyświetlania ogłoszeń, produktów, katalogów, nieruchomości, umawiania wizyt czy rezerwacji.
  Stosujemy tylko technologie i rozwiązania będące branżowymi standardami, co przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo. Wdrażamy trudne hasła, regularne kopie zapasowe i uwierzytelnianie. Możemy również dbać o stale wysoki poziom bezpieczeństwa Twojej strony w ramach pakietów utrzymania strony po realizacji. Dowiedz się więcej
  Zarządzanie hostingiem, zainstalowanie strony na serwerze, podpięcie domeny, certyfikat SSL, konfiguracja firmowej poczty.
  Założymy profesjonalne adresy e-mail dla Ciebie i Twoich pracowników.
  Wdrożenie rozwiązań zapewniających prędkość działania, przygotowanie pod pozycjonowanie i SEO.
  Oferujemy pakiety utrzymania strony, dbania o prawidłowy stan techniczny i aktualizacje silnika, wtyczek i treści strony. Dowiedz się więcej
  Otrzymujesz kontakt do web developera, który może odpowiedzieć na Twoje pytania, lub wprowadzić zmiany i modyfikacje zgodnie ze stawką godzinową.

  Identyfikacja wizualna

  Możemy zaprojektować dla Ciebie:
  • Logo
  • Kolorystyka
  • Typografia
  • Wzór firmowy

  Teksty i grafiki

  Możemy stworzyć dla Ciebie:
  • Teksty
  • Zdjęcia
  • Obrazy
  • Infografiki

  Pełna kontrola
  nad Twoją stroną

  Masz pełen dostęp Administratora
  Masz możliwość samodzielnej edycji
  Masz pełne prawa do projektu

  Strony internetowe
  nastawione na sprzedaż

  Strona internetowa to element wizerunku podmiotu, którego dotyczy: Twojej firmy, Ciebie czy Twojego produktu.

  Nie projektujemy stron, które nie spełniają swoich marketingowych i reklamowych zadań. Każda projektowana przez nas strona jest gotowa do tego, aby stała się częścią zaplanowanej strategii i kampanii reklamowej.

  Zbudujesz wiarygodność wśród klientów

  Klienci oczekują tego, że wpisując nazwę Twojej firmy w wyszukiwarce, trafią na Twoją stronę. Jej brak może świadczyć o tym, że firma dopiero powstaje lub istnieje na rynku bardzo krótko, z kolei zły stan techniczny to najlepsza droga do utraty zaufania potencjalnego klienta. W końcu dlaczego miałby zakładać, że oferujesz najlepszą jakość, jeśli nie jesteś w stanie zadbać o własną stronę? Szybka, nowoczesna strona z projektem dostosowanym pod Ciebie pokaże Twoim klientom, że jesteś na serio i dbasz o każdy detal, wiec zadbasz również o swojego klienta.

  Najczęściej zadawane pytania

  Na koszt tworzenia wpływają różne zadania, szczegóły projektu i jego rozmiar. Dla wygody klientów duże projekty dzielimy na płatność 50% przed i 50% po zakończeniu projektu.
  Analogicznie do wyceny, każdy projekt wymaga osobnej analizy terminu realizacji. Szacowany czas dla średniej wielkości strony mieści się w przedziale 4-6 tygodni.
  Tak, oferujemy różne pakiety utrzymania strony i wsparcia technicznego po wykonaniu projektu.
  Strona, którą od nas otrzymasz będzie dostosowana do działań pozycjonowania i SEO, ale nie zajmujemy się jednak bezpośrednio tym tematem.
  Tak, to nasza codzienność! Chętnie pomożemy Ci w kampaniach reklamowych, aby Twoja strona mogła sprzedawać, kiedy Ty śpisz.
  Strony internetowe
  z unikatowym projektem
  Uzupełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

   Kompleksowy online marketing.
   Nie jesteś fanem uzupełniania formularzy? Napisz maila lub zadzwoń.