fbpx

AGENCJA CONTENT MARKETING

Tworzymy niestworzone treści

Planujemy

działanie Twojego profilu. Tworzymy wizję i określamy strategię marketingową dla Twojej firmy.

Tworzymy

unikalne treści, które będą wyróżniać Twoją firmę spośród konkurencji.

Kontrolujemy

przebieg wszystkich działań i na bieżąco reagujemy na zmiany, maksymalizując efektywność naszej pracy.

Sprzedajemy

Twój produkt budując zaufanie klientów i tworząc jego niezapomniany wizerunek.

Po co mi content marketing?

Nie bez powodu mówi się dziś, że jeśli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz. Jeszcze parę lat temu to stwierdzenie wydawało się śmieszne; dziś jest już rzeczywistością. Internet stał się ogromnym rynkiem zbytu dla wielu przedsiębiorstw. Chcąc istnieć w internecie należy jednak to medium rozumieć lub zostawić to zadanie profesjonalistom.

Content marketing to podstawa bytowania w wirtualnej przestrzeni. W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa i potrzeb zaproponujemy Ci 3 różne pakiety. W każdym z nich znajdziesz 100% naszej wiedzy i doświadczenia, które pomogą ci zaistnieć w sieci. Od podstaw zadbamy o najważniejsze aspekty twojej sprzedaży w internecie. Niezależnie od tego czy chcesz jedynie zbudować świadomość swojej marki czy realnie zwiększyć przychody poprzez reklamę w internecie – potrzebujesz content marketingu.

Content marketing składa się z wielu elementów. Social media, pozycjonowanie, seo, odpowiednia budowa strony internetowej, autorskie artykuły, filmy, posty promujące Twój biznes, marketing automation, remarketing i wiele innych. Do odpowiedniego zarządzania całością często potrzebowałbyś osobnego działu marketingowego. Od 2 do 5, czasami 10 osób. Każdej z nich trzeba zapłacić. My taki dział mamy. Nie musisz go tworzyć. Wybierając profesjonalną agencję oszczędzasz czas i pieniądze. Posiadamy odpowiednie zasoby, wiedzę i doświadczenie, które musiałbyś nabyć bolesną drogą prób i błędów, a przecież nie masz czasu. Twój biznes musi rozwijać się z dnia na dzień i własnie dlatego twoją myślą powinna być “agencja content marketing”.

Dlaczego akurat wy?

Zachęcamy Cię do przeczytania krótkich opisów każdego elementu naszych pakietów. Sam zobaczysz jak wiele rzeczy składa się na ten proces i jak wiele rzeczy oferujemy. Od wstawiania postów po filmy reklamowe stworzone specjalnie na potrzeby Twojego biznesu. Konkursy, aktywności z użytkownikami i autorskie pomysły, które opracujemy specjalnie dla Ciebie.

W każdą współpracę wczuwamy się całym sercem. Nieważne co sprzedajesz – mieszkania, telefony, soki, pralki, kafelki, ręcznie robione beczki na wino, sznurówki, życiowe cytaty pod zakrętki napojów, śruby, tapety, linki, samoloty, statki kosmiczne, pączki, domy, kable, usługi, broń czy jachty – w każdy temat wgryziemy się i poznamy Twój produkt od podszewki, żeby móc opowiedzieć jego historię. Wkładamy 100% serca w to co robimy i gwarantujemy, że z nami zrobisz biznes, a po wszystkim zaprosisz nas na piwo!

STRATEGIA MARKETINGOWA

Przygotujemy kompleksową strategię rozwoju twoich social mediów. Dzięki niej unikniesz błędnych decyzji w zarządzaniu swoimi kontami.

OBSŁUGA KONT

Obsłużymy dowolnie wybrane przez Ciebie konto! Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter lub SnapChat!

DODAWANIE POSTÓW

Zredagujemy i dodamy odpowiednie treści na twoje profile. Opowiemy twoją historię, sprzedamy twój produkt, zbudujemy wizerunek twojej firmy.

GRAFIKI

Do każdego postu przygotujemy autorskie unikalne dla twojego profilu grafiki!

KAMPANIE REKLAMOWE

Stworzymy i przeprowadzimy twoje kampanie reklamowe w wybranych kanałach. Budżet reklamowy określisz samodzielnie w swoim profilu.

AUTORSKIE ARTYKUŁY

Specjalnie dla Ciebie napiszemy autorskie artykuły eksperckie, które opublikujemy na twoich profilach. Zbudujemy zaufanie twoich odbiorców i zadbamy o Twój wizerunek profesjonalisty.

INNOWACYJNE POMYSŁY

Z każdym miesiącem przedstawimy Ci zupełnie autorskie, indywidualnie stworzone innowacyjne rozwiązania, które pomogą nam osiągnąć obrany cel. Dodatkowo pomożemy Ci je wprowadzić!

AUTORSKIE FILMY

Przygotujemy ciekawe montaże, prezentację Twojego biznesu lub ciekawych rozwiązań, które stosujesz. Reklama wideo to jedna z najpotężniejszych broni!

KONKURSY

To jeden z najlepszych sposobów na pozyskiwanie nowych fanów oraz budowanie aktywnej społeczności! Opracujemy i przeprowadzimy dowolny wymyślony razem konkurs!

KONTAKT Z UŻYTKOWNIKAMI

Czyli dodatkowe biuro obsługi klienta. Dzięki temu pozyskasz nowe źródło kontaktu z klientami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w komentarzach i wiadomościach prywatnych.

KONSULTACJE SOCIAL MEDIA

Masz jakieś pytania? Może sam chciałbyś nauczyć się ustawiać reklamy? Chciałbyś poznać bliżej social media? Z nami jest to możliwe!

RAPORTY

Co miesiąc przedstawimy ci raport w oparciu o najlepsze narzędzia analizy danych. Opiszemy nasze działania oraz ich realny wpływ na Twój biznes.

STRONA WWW

To twoja wizytówka w sieci i jedno z najważniejszych narzędzi budowania wizerunku. Stworzymy ją specjalnie dla Ciebie!

AUDYT SEO

Jest on wstępem do działań nad pozycjonowaniem Twojej witryny. Zbadamy jej widoczność w internecie i zasugerujemy odpowiednie zmiany i sugestie, a następnie ułożymy strategię pozycjonowania w sieci!

POZYTYWNE NASTAWIENIE

Ten podpunkt jest tylko po to, żeby zapełnić lukę w tym wierszu. Jeśli to zauważyłeś to punkt dla Ciebie – napisz do nas, a otrzymasz 10% zniżki na wszystkie nasze pakiety przez pierwszy rok trwania umowy.

REMARKETING

Bardzo ważna jest również optymalizacja strony pod kątem maksymalizacji sprzedaży wśród użytkowników, którzy na nią trafiają. Zadbamy również o to!

MARKETING AUTOMATION

W tym zakresie postaramy się uruchomić naszą kreatywność i urozmaicić różne okienka wyskakujące na Twojej stronie, żeby każdy użytkownik czuł się komfortowo i przede wszystkim kupował!

E-MAIL MARKETING

Opracujemy i roześlemy mailing do Twojej bazy klientów. Czy wiedziałeś, że niektórzy budują swoje biznesy jedynie w oparciu o tę formę marketingu? U Ciebie będzie działał równie świetnie!

ANALITYKA STRONY

Dobierzemy i skonfigurujemy odpowiednie narzędzia analityki twojej witryny! Spersonalizujemy dla Ciebie najbardziej profesjonalne i najlepsze narzędzia w całej branży!

OUTSOURCING

Masz trudne zadanie do zrobienia? Potrzebujesz pomocy w zakresie grafiki, marketingu, wideo, pozycjonowania bądź innej, której nie obejmuje pakiet? Śmiało! Zrobimy to!

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Email Accounts

Bandwidth

Price

PODSTAWOWY

Od czegoś trzeba zacząć

8H PRACY 1 OSOBY MIESIĘCZNIE

strategia marketingowa

Audyt seo

OBSługa 1 konta social media

10 postów

grafiki do postów

prowadzenie kampanii reklamowej w social media

1 autorski artykuł

raport miesięczny

800 zł

miesięcznie

ŚREDNI

DLA ŚREDNICH FIRM

18H PRACY 1 OSOBY MIESIĘCZNIE

strategia marketingowa

audyt seo

obsługa 2 kont social media

24 posty

grafiki do postów

prowadzenie kampanii reklamowej w social media

2 autorskie artykuły

remarketing

marketing automation

opracowanie 1 indywidualnego, innowacyjnego pomysłu

1 e-mail marketing

1500 zł

Miesięcznie

PRO

DLA WYMAGAJĄCYCH

40h pracy 1 osoby miesięcznie

strategia marketingowa

audyt seo

obsługa 3 kont social media

40 postów

grafiki do postów

prowadzenie kampanii reklamowej w social media

PROWADZENIE KAMPANII REKLAMOWEJ W GOOGLE ADS

3 autorskie artykuły

REMARKETING

marketing automation

opracowanie 1 indywidualnego, innowacyjnego pomysłu

2 e-mail marketingi

1 AUTORSKI film (1 min)

przeprowadzenie 1 konkursu

kontakt z użytkownikami

2h konsultacji social media

2h outsourcingu

raport miesięczny

3000 zł

Miesięcznie

WYŚLIJ BRIEF

Otrzymasz od nas bezpłatną wycenę w ciągu maksymalnie 24h!

Opisz pokrótce czym zajmuje się Twoja firma i jaki produkt oferuje.
Napisz nam jak wygląda Twoja grupa docelowa, jeśli ją znasz.
Co chcemy osiągnąć poprzez naszą współpracę?
Podaj proszę jaki budżet chcesz przeznaczyć na samą reklamę - bez kosztów naszej obsługi.
Czy są jakie nadciągające terminy, w których musimy się wyrobić? Czy firma planuje jakieś kluczowe wydarzenia?
Opisz jakich działań oczekujesz od naszej agencji i jak wyobrażasz sobie naszą współpracę.
Czy w międzyczasie będą podejmowane jakieś inne działania reklamowe? Czy będzie potrzebna jakaś dodatkowa usługa? Opisz wszystkie dodatkowe elementy naszej współpracy.

Zaufali nam

6

LAT NA RYNKU

50

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

20000

ŚREDNI WZROST ZASIĘGU

FAQ

Od kiedy możemy zacząć?

Nawet od zaraz! Czekamy na twój telefon! Po podpisaniu umowy w ciągu 48 godzin zabieramy się do pracy i rozpoczynamy nasze działania! Możemy również określić konkretną datę startu naszych usług.

Na jaki okres podpisujemy umowę?

Minimalny okres trwania umowy to 3 miesiące, a najczęstszy wybierany oraz preferowany przez nas to 12 miesięcy. Zmiany i efekty wymagają czasu. W ciągu miesiąca nikt nie jest w stanie zagwarantować jakiegokolwiek sukcesu.