fbpx

Marketing to podstawa działania każdej firmy.

Bez dobrego marketingu nie ma sprzedaży, bez dobrej sprzedaży nie ma zysków, a bez zysków nie ma firmy.

Od marketingu więc zaczyna się, naszym skromnym zdaniem, praktycznie wszystko!

Poznaj nasze autorskie know-how i wprowadź swoją firmę w działania online!

Sprawdzam

Strategia marketingowa

Audyt dotychczasowych działań

Na samym początku musimy sprawdzić jak Twoja firma działała do tej pory. Jakie są jej mocne i słabe strony? Wykonujemy pełną analizę marketingu, który był stosowany zanim się pojawiliśmy. Poznajemy Twoją konkurencję i rynek, na którym funkcjonujesz. Wykonujemy wszystkie badania, niezbędne do przejścia do następnego kroku.

Ułożenie strategii

Następnie konstruujemy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową – dopasowaną do Twoich potrzeb i Twojej firmy. Określamy narzędzia, plan działania, komunikacji. To tu wymyślamy, w jaki sposób będziemy chcieli opowiedzieć światu historię Twojej firmy.

Prowadzenie wybranych social mediów

Tak może wyglądać Twój content:

Profesjonalne artykuły


Wszystko dopełnimy profesjonalnymi artykułami, w których jeszcze lepiej przybliżymy klientom to, czym się zajmujesz. Zbudujemy profesjonalny wizerunek, zaufanie do marki i pozycję lidera w Twojej branży.

Kampania zasięgowa i sprzedażowa w social media
Do Twoich klientów dotrzemy dzięki kampanii reklamowej w najpopularniejszych kanałach social media. Nasz specjalista PPC zadba, żeby Twoje cele zostały doskonale odzwierciedlone w managerze reklamowym. Sprawimy, że nowi odbiorcy dowiedzą się o Twojej marce i przeniesiemy Twoje zyski do internetu!

Zaufali nam

 • Przedstawiciele 4WebZones wykazali się profesjonalnym i indywidualnym podejściem. [...] Polecamy 4WebZones jako solidnego i zaangażowanego partnera, elastycznie dostosowującego się do potrzeb i wymogów klienta.
  Piotr Głogowski
  Sweco Consulting sp. z o.o.
 • Romana W.
  Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta! Polecam!
 • Kamil Rutkowski
  Jak najbardziej polecam, indywidualne podejście do klienta. Wysoka jakość wykonywanej pracy!
  Kamil Rutkowski
  Perfekt-Trans

Czekamy na ciebie

 • 10:00 – 18:00
 • 10:00 – 14:00