Estimated reading time: 0 minute(s)

parallax background
4 STRONY MARKETINGU
Cotygodniowy webinar o marketingu.

Zarejestruj się bezpłatnie i wynieś marketing w swojej firmie na zupełnie nowy poziom.

Dzielimy się wiedzą z pasji do marketingu. Zapraszamy na cykl spotkań, na których przejdziemy przez niemalże każdy aspekt digital marketingu.

Bez ukrytej sprzedaży, bez ściemy. Tylko konkrety.
#UratujmyBranżęSzkoleniową

  Z PASJI DO MARKETINGU
  Zapraszamy Cię na magiczną podróż po wszystkich czterech stronach marketingu. Przez 12 tygodni poruszymy najważniejsze segmenty tej wspaniałej branży. Przekażemy Tobie łącznie 24 godziny czystej wiedzy, której zebranie zajęło nam lata błędów i porażek.

  • Nauczysz się tworzyć spójną, jasną i zrozumiałą strategię marketingową.
  • Poznasz nieoczywiste narzędzia, które na co dzień pomijane są przez większość osób, a które przynoszą fenomenalne efekty dla Twojego biznesu.
  • Dowiesz się jak realnie kontrolować wydatki na marketing i jak nie przepalać budżetu na nieefektywnych działaniach.
  • Nauczysz się tworzyć kreatywny i angażujący content, który będzie dobrze realizował Twoje cele biznesowe.
  • Zrozumiesz zachowania Twoich odbiorców i nauczysz się docierać do nich po najmniejszym możliwym koszcie.
  • Zdobędziesz wiedzę, dzięki której będziesz w stanie zmienić marketing w swojej firmie o 360 stopni, nie ponosząc przy tym prawie żadnych kosztów.
  Dlaczego tak?
  Jesteśmy zmęczeni rynkiem szkoleniowym w Polsce. Nasz cykl szkoleń nie jest kolejnym pustym webinarem, na którym dowiesz się jedynie, że resztę wiedzy znajdziesz w naszym płatnym kursie za jedyne 4997 zł 97 zł. Obiecujemy, że przyswajając wszystkie nasze spotkania będziesz potrafił poruszać się w marketingu, a nie jedynie znał kolejne narzędzie, które nijak odnosi się do Twojego biznesu. Skupimy się na konkretnych rozwiązaniach i omówimy sobie przykłady wprost z naszych autorskich działań. Przekażemy Tobie nasze autorskie know-how. Nie dlatego, żeby sprzedać Ci kolejny drogi, niepotrzebny kurs, a po to żebyś w przyszłości nie musiał takich kupować.
  parallax background
  NAJBLIŻSZY WEBINAR
  Jak zdalnie nie zabić swojej firmy?
  30.07.2020 | 19:00
  00

  dni


  00

  godzin


  00

  minut


  00

  sekund


  Dla kogo jest praca zdalna?

  Wytłumaczymy Ci, dlaczego nie wszyscy czują się dobrze pracując ze swojego home office.

  Jak kontrolować pracę?

  Największą obawą pracodawców jest fakt, że nie będą w stanie kontrolować swoich pracowników. Czy ta obawa ma w ogóle sens?

  Jak my działamy?

  Zdradzimy Ci kilka naszych sprawdzonych rozwiązań na pracę zdalną!

  Trendy i przewidywania na przyszłość

  Czy home office to coś co pozostanie z nami na dłużej, czy jedynie chwilowy trend wynikający z potrzeby?
  Jesteśmy współzałożycielami agencji marketingowej 4WebZones, na której to stronie właśnie przebywasz. Założenie jej nie było "pomysłem na biznes", a potrzebą wynikającą z pasji do tworzenia i dostarczania najwyższej jakości usług na rynek.

  Choć wiemy, że brzmi to bardzo górnolotnie, to tak właśnie było. Kluczowym aspektem okazał się drugi z wymienionych powodów. To właśnie dlatego stworzyliśmy ten cykl szkoleń. Zauważyliśmy w ostatnich latach ogromny spadek jakości na rynku szkoleniowym. Nie dotyczy to jedynie marketingu, a zasadniczo każdej branży. Doszliśmy do poziomu absurdu, gdzie powstają szkolenia o tym jak tworzyć szkolenia i na tym zarabiać. Czy trzeba to jeszcze dodatkowo komentować?

  W związku z powyższym poczuliśmy się wywołani do tablicy. Wszystkie szkolenia z tego cyklu są darmowe. Jest to wiedza, którą zdobyliśmy poprzez lata błędów i porażek oraz wielu niepowodzeń. 4 strony marketingu to swoisty manifest niezadowolenia z wyglądu rynku szkoleń w Polsce i próba naprawienia go.

  Dzięki tym szkoleniom poznasz kontekst. Nie zasypiemy Cię kolejnymi narzędziami, które i tak Ci się nie przydadzą. Na naszych szkoleniach nie nauczysz się używać jednego narzędzia. Nauczysz się poruszać między nimi i w uniwersalny sposób dobierać je do własnych potrzeb. Wytłumaczymy Ci, że Facebook i Instagram nie są jedynymi źródłami ruchu i wcale nie są kluczem do sukcesu w Twoim biznesie.

  Podsumowując, chcemy nauczyć Cię marketingu, a nie jedynie wycinka z tej trudnej rzeczywistości. Gwarantujemy Ci, że po przejściu wszystkich lekcji będziesz w stanie w stopniu bardziej niż podstawowym zarządzać swoim marketingiem i tworzyć nowe, innowacyjne rozwiązania, a nie jedynie powielać ten sam schemat postów. Nauczymy Cię myśleć jak marketingowiec, a nie naśladować jego działania.

  Za darmo i bez ściemy. Powiemy Ci to, co boją się powiedzieć agencje w naszym kraju.
  #UratujmyBranżęSzkoleniową
  parallax background
  ZAREZERWUJ MIEJSCE BEZPŁATNIE
  Zarejestruj się bezpłatnie i bądź z nami w najbliższy czwartek.

  Zgodnie z tym, co możesz przeczytać na naszej stronie wszystkie webinary są darmowe. Warto być z nami w każdy czwartek. Dla zapisanych osób do końca trwania kursu będziemy udostępniali nagrania z każdego webinaru, ale znikną one 2 tygodnie po zakończeniu kursu.

  Możemy Ci obiecać, że wiedza, którą będziemy przekazywali na webinarach nie jest jedynie urywkiem jakiejś większej całości. Dajemy 100% siebie - naszego doświadczenia, sukcesów i porażek.

  Bez ukrytej sprzedaży, bez ściemy. Tylko konkrety.
  #UratujmyBranżęSzkoleniową

   WSZYSTKIE WEBINARY